Szukamy kelnera/kelnerki Dołącz do nas!

Opis stanowiska

Menu masz w małym palcu – nie ma pytań o kartę, na które nie znasz odpowiedzi. Dajesz czadu w obsłudze stolika, witasz Gości z uśmiechem, stolik znajdujesz w sekundę i w rockowym stylu reagujesz na potrzeby Gości. Dostajesz skrzydeł na wieść o trudnym Gościu, jesteś w żywiole, gdy trzeba coś doradzić. Presja czasu i stres dają pozytywnego kopa, a dobrej energii masz w nadmiarze. Lubisz ludzi, jesteś kontaktowa i masz charakterek – Ciebie właśnie szukamy!

Nasze oczekiwania

– doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
– dobra znajomość systemów POS
– swobodna nawijka po angielsku (mamy wielu zagranicznych Gości)
– otwartość na ludzi i pozytywne nastawienie
– umiejętność pracy pod presją czasu
– bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Niepowtarzalną okazję do współtworzenia unikalnego miejsca na mapie miasta. Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w oparciu o stałą umowę. Szkolenia, o jakich inni mogą pomarzyć, progres w rozwoju i szanse na awans w ramach Whiskey in the Jar i innych restauracji z grupy Mitsuro. Odjazdową ekipę z motocyklową zajawką, z którą życie zyskuje prawdziwy smak. Udział w rockowych eventach, które wiara wspomina latami.

Z kim będziesz pracował

Pokażę Ci, jak wydawać dania w rockerskiej stylówie oraz jak obsługiwać naszych Gości, by zapracować na fajny napiwek. Ode mnie dowiesz się też, jak współpracować z kuchnią i barem, by nasi Goście nie czekali zbyt długo na posiłek.
managerka lokalu w Whiskey in the Jar