Takiej ekipy nie znajdziesz nigdzie indziej

DOŁĄCZ DO NAS W POZNANIU!

Miejsce z charyzmą Dla ludzi z charakterem

Znajdź swoją drogę!

Whiskey in the Jar to więcej niż praca! To styl życia i super miejscówka na zawodowy start w gastronomii. Masz zajawkę na to, co robisz? Czaimy, czym jest dobry pomysł i zaangażowanie – u nas awansujesz! Indywidualna ścieżka kariery w Whiskey in the Jar oraz w grupie restauracji Mitsuro to nie ściema. Wielu u nas zaczynało za barem lub od obsługi stolika, dziś jest managerami. Znajdź swoją drogę w Rodzinie Mitsuro!

Znajdź wyzwanie!

Jesteś w Whiskey, to masz challenge! Chcesz być kimś w gastronomii? Szkolenia z najlepszymi, doświadczenie o jakim inni mogą pomarzyć, inspirujące spotkania z osobowościami kultury, muzyki i sportu – to wszystko masz w zasięgu ręki. Pracuj ostro, nie oszczędzaj mocy i bądź Harley’em w naszym świecie. Znajdź wyzwanie i poczuj ogień zawodowo!

Znajdź przyjaciół!

Piekło w kuchni, ogień na sali i diablo fajni Goście, których zazdroszczą nam w innych lokalach. W Whiskey nie ma ludzi z przypadku – Gości i staff łączy pasja, szalone imprezy i duch prawdziwego rock’n’rolla. Unikalny klimat, inspirujące znajomości i przyjaźnie na lata. Tu poczujesz, że życie należy co Ciebie! Żyj szybko, kochaj mocno i pracuj rockowo!