Szukamy kelnera/kelnerki Dołącz do nas!

Opis stanowiska

Menu masz w małym palcu – nie ma pytań o kartę, na które nie znasz odpowiedzi. Dajesz czadu w obsłudze stolika, witasz Gości z uśmiechem, stolik znajdujesz w sekundę i w rockowym stylu reagujesz na potrzeby Gości. Dostajesz skrzydeł na wieść o trudnym Gościu, jesteś w żywiole, gdy trzeba coś doradzić. Presja czasu i stres dają pozytywnego kopa, a dobrej energii masz w nadmiarze. Lubisz ludzi, jesteś kontaktowa i masz charakterek – Ciebie właśnie szukamy!

Nasze oczekiwania

  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • z uśmiechem od ucha do ucha, poczuciem humoru i genem gościnności
  • chcących dobrze zarobić
  • lubiących rock’n’droll’ową stylówkę i dobrą muzykę

Oferujemy

Niepowtarzalną okazję do współtworzenia unikalnego miejsca na mapie miasta. Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w oparciu o stałą umowę. Szkolenia, o jakich inni mogą pomarzyć, progres w rozwoju i szanse na awans w ramach Whiskey in the Jar i innych restauracji z grupy Mitsuro. Odjazdową ekipę z motocyklową zajawką, z którą życie zyskuje prawdziwy smak. Udział w rockowych eventach, które wiara wspomina latami.

Jeżeli chcesz aplikować na powyższe stanowisko, wyślij swoje CV na adres:
grzegorz@whiskeyinthejar.pl

Z kim będziesz pracował

Cookie managerka lokalu
Pokażę Ci, jak wydawać dania w rockerskiej stylówie oraz jak obsługiwać naszych Gości, by zapracować na fajny napiwek. Ode mnie dowiesz się też, jak współpracować z kuchnią i barem, by nasi Goście nie czekali zbyt długo na posiłek.
managerka lokalu w Whiskey in the Jar
This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 625061076 Feed will not update.